Мова ukraine-flagUA RU

Інформація про магазин

PROFITEHNIKA – це

Cучасний інтернет магазин, який надає величезний вибір якісних товарів за дуже приємними цінами. Ми співпрацюємо з багатьма відомими брендами, такими як Makita, Metabo, Vitals, AL-KO, Stiga, Stihl, Einhell, DeWalt та багатьма іншими.

У нас представлений широкий асортимент різної продукції – від найскладнішого обладнання до різноманітного обладнання, від перевірених часом рішень до ексклюзивних новинок. Високі параметри безпеки та простота використання – основні характеристики кожного окремого інструменту.

Постачання робочих інструментів на наш склад здійснюється безпосередньо від виробників. А це найкраща гарантія оригінальності та високої якості продукції. З цієї ж причини і ціна, за якою можна купити електро- та ручні інструменти у нас, вигідно відрізняється від того, що пропонують клієнтам інші магазини будінструментів в інтернеті або будь-який інший будівельний супермаркет.

Обирай найкраще

Більше того, на сторінках нашого магазину ми надаємо інформацію з усіх позицій, завдяки яким Ви зможете вибрати потрібну Вам продукцію. Скориставшись зручними фільтрами, можна легко та максимально швидко зорієнтуватися за цінами та технічними характеристиками будь-якої товарної одиниці.

Також до ваших послуг висококваліфікований досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе визначитися з вибором того чи іншого виробу як у телефонному режимі, так і під час особистої зустрічі у магазині.

Головна мета

Головною метою нашого магазину є індивідуальний підхід до кожного клієнта, поширення якісного обладнання та інструменту та його сервісне обслуговування. Найбільше ми цінуємо нашу репутацію, довіру партнерів та клієнтів, тому наша діяльність відкрита та офіційна.

Наша команда інтернет-магазину PROFITEHNIKA завжди рада зворотному зв’язку клієнтів, спілкування з ними. Якщо у вас при відвідуванні сайту виникли якісь побажання, пропозиції щодо роботи нашого інтернет-магазину – пишіть нам, і ми із задоволенням та вдячністю приймемо ваші коментарі та прислухаємось до них.

З повагою, команда PROFITEHNIKA


      Товар успішно додано до Вашого кошику.

      Замовити дзвінок