Акумуляторний гравер RYOBI RRT12-120BA335 (5133005635)
Ryobi
Бренд: Ryobi
Артикул: 5133005635
Немає в наявності
Allert
100% оригінальний товар Ryobi
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Немає в наявності
Особливості акумуляторного гравера RYOBI RRT12-120BA335:
  • Широкий комплект насадок та цанг дозволяє відразу приступати до виконання завдань;
  • Регулювання обертів дозволяє працювати з різними матеріалами;
  • Кнопка блокування валу дозволить легко та безпечно замінити цанги та інше приладдя;
  • Вбудований Lithium 12 акумулятор.
Комплект поставки:
  • 35 аксесуарів: (3.2 мм свердло, 3×13 мм та 3×25 мм полірувальні диски, хвостовик для полірувальних дисків, 12×13 мм шліфстрічок (4х60G, 4x120G, 4x240G), хвостовик для шліфстрічок 13 мм, дротяна щітка, 4×24 мм відрізні диски, 4×32 мм відрізні диски, хвостовик, 3 х шліфкамені (1×9.5 мм циліндричний, 1×9.5 мм конічний, 1×6.4 мм конічний), 3 насадки (направляюча для різання, упор 45 °, упор 90 °) кейс для насадок, ключ).
  • Зарядний пристрій;
  • Гарантійний талон;
  • Пластиковий кейс.
Артикул: 5133005635 Категорія:
Характеристики
Тип акумулятора:Li-Ion
Напруга акумулятора:12 В
Тип двигуна:щітковий
Розмір цанги:3,2 мм
Вбудований акумулятор:так
Блокування кнопки увімкнення:так
Фіксація шпинделя:так
Габарити брутто:240×95×340 мм