Лобзик електричний Vitals Master Ef 10080GNII
Vitals
Бренд: Vitals
Артикул: 54610
Готовий до відправки
Allert
100% оригінальний товар Vitals
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Важлива інформація
Готовий до відправки
Забронювати в один клік
  • система маятникового ходу, завдяки якій розпилювання матеріалу здійснюється набагато швидше;
  • регулювання частоти ходу штока;
  • лазерний покажчик;
  • бесключевое кріплення пиляльного полотна;
  • підсвічування “LED”;
  • алюмінієва база;
  • ергономічна прогумована рукоятка
  • 2-режимна система відводення пилу;
  • пластикова накладка на базі.
Комплект поставки:
  • Шестигранний ключ;
  • Пиляльне полотно;
  • Перехідник на пиловивідний вихід під пиловсмоктувач або змінний мішок для пилу;
  • Пластикова накладка на основу;
  • Обмежувач глибини різу;
  • Керівництво з експлуатації.
Артикул: 54610 Категорія:
Характеристики
Напруга:230 В
Частота струму:50 Гц
Потужність:800 Вт
Хід штока:23 мм
Максимальна глибина різу (дерево):100 мм
Максимальна глибина різу (метал):10 мм
Лазерний покажчик:так
Система маятникового ходу:так
Регулювання швидкості:так
Система безключового кріплення ріжучого полотна:так
Підсвічування “LED”:так
Габарити упаковки:255 х 85 х 230 мм