Стійка для приводу алмазного дриля TITAN NS100 (для PDAKB2102, PDAKB3102)
Titan
Бренд: Titan
Артикул: NS100
Готовий до відправки
Allert
100% оригінальний товар Titan
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Готовий до відправки
Забронювати в один клік
Важливі переваги стійки для приводу алмазного дриля TITAN NS100: ​​
  • Конструкція пристрою має високий запас міцності, що дає можливість працювати у суворих умовах;
Артикул: NS100 Категорія:
Характеристики
Висота стійки:800 мм
Робочий хід стійки:550 мм
Максимальний діаметр коронки:102 мм