Вібраційна шліфувальна машина TITAN BMFS22125
Titan
Бренд: Titan
Артикул: BMFS22125
Немає в наявності
Allert
100% оригінальний товар Titan
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Немає в наявності
5 причин купити багатофункціональну вібраційну шліфувальну машину TITAN BMFS22125:
  1. Це універсальна модель, яка може використовуватися для обробки ділянок будь-якої складності.
  3. Можна швидко та просто міняти підошви для обробки заготовок різної складності.
  4. Зручне виконання, гумові накладки на рукоятці.
  5. Є фіксатор кнопки ввімкнення для тривалої роботи.
Комплект поставки:
  • Стрічка шліфувальна – 4 шт;
  • Упаковка картонна;
  • Гарантійнийи талон.
Артикул: BMFS22125 Категорія:
Характеристики
Напруга живлення:230 В
Частота струму:50 Гц
Потужність:220 Вт
Хід ексцентрика:1,8 мм
Кількість обертів холостого ходу:12000 об/хв
Діаметр підошви (стандартна кругла платформа):125 мм
Діаметр підошви (стандартна прямокутна платформа):90 х 187 мм
Діаметр підошви (трикутна дельта-платформа):40 х 140 х 100 мм
Діаметр підошви (вузька платформа для важкодоступних місць):30 х 90 мм