Мова ukraine-flagUA RU

Генератори PROFI-TEC PE-3300G та PROFI-TEC PE-3800G

Привіт, з вами магазин PROFITEHNIKA, і ми розпочинаємо серію оглядів генераторів торгової марки PROFI-TEC. Сьогодні ми хочемо ознайомити Вас з моделями PROFI-TEC PE-3300G та PE-3800G.

Щодо технічних характеристик, обидві моделі оснащені 4-тактним двигуном, потужністю 7 кінських сил, ємність паливного баку складає 15 літрів. Для зручності, бак обладнаний показником рівня палива, а об’єм масляного картера 600 мл.
Зручна та проста панель керування не потребує спеціальних навичок та дозволяє легко контролювати роботу генератора. Перед нами кнопка ввімкнення, дві розетки 16 Ампер 220 Вольт, аналоговий вольтметр та індикатор сповіщення вихідної напруги. Автомат від перенавантаження, та блок інтелектуального контролю якості струму (AVR), яким оснащені обидві моделі забезпечують безпеку для Вас та Вашого обладнання.
В кіловатах модель PE-3300G видає номінально 3,0 кВт, та максимально 3.3 кВт. Модель PE-3800G в номіналі видасть 3,5 кВт, та максимально 3,8 кВт. Варто зауважити, що мідна обмотка генераторів забезпечує якісну і довговічну робот, навіть при інтенсивних навантаженнях. Розхід палива на кіловат в годину складає близько 400 грам.

Переваги бензинових генераторів:

  • Доступні ціни;
  • Компактні розміри, відносно дизельних;
  • Легкий запуск навіть при мінусових температурах;
  • Просте обслуговування, хороше паливо, вчасна заміна масла та фільтрів – запорука довговічності генератора.
      Товар успішно додано до Вашого кошику.

      Замовити дзвінок