Дворядний алмазний чашковий диск INGCO 125×20×22.2 мм (CGW021251)
INGCO
Бренд: INGCO
Артикул: CGW021251
Готовий до відправки
Allert
100% оригінальний товар INGCO
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Готовий до відправки
Забронювати в один клік
Артикул: CGW021251 Категорія:
Характеристики
Тип різу:сухий
Діаметр:125 мм
Посадковий діаметр:22,22 мм
Ширина сегмента:20 мм
Максимальна кількість обертів:12200 об/хв
Габарити упаковки:160×130×25 мм
0.0 загалом