Кутова шліфувальна машина TITAN PSUM9125
Titan
Бренд: Titan
Артикул: PSUM9125
Готовий до відправки
Allert
100% оригінальний товар Titan
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Готовий до відправки
Забронювати в один клік
  • Професійна серія;
  • Потужна шліфувальна машина для роботи однією рукою;
  • Швидкознімний кожух;
  • Компактний розмір;
  • Двопозиційна ручка;
  • Надійна ізоляція від агресивного абразивного пилу.
Комплект поставки:
  • Додаткова рукоятка;
  • Захисний кожух;
  • Ключ спеціальний;
  • Інструкція з експлуатації;
  • Гарантійний талон;
  • Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
Напруга:230 В
Частота струму:50 Гц
Тип двигуна:щітковий
Потужність:900 Вт
Частота обертів леза:11000 об/хв
Максимальний діаметр диска:125 мм