Пікоподібне зубило INGCO SDS-Plus, 14×250 мм (DBC0112501)
INGCO
Бренд: INGCO
Артикул: DBC0112501
Готовий до відправки
Allert
100% оригінальний товар INGCO
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Готовий до відправки
Забронювати в один клік
Пікоподібне зубило INGCO SDS-Plus, 14×250 мм – призначене для якісної обробки штукатурки і твердих матеріалів: каменю, бетону та цегли, завдяки пікоподібній формі інструмент ефективний при роботі навіть з армованим бетоном.
  • Хвостовик типу SDS-Plus забезпечує точну та надійну фіксацію;
  • Виготовлений із якісної сталі, завдяки чому має високий робочий ресурс та продуктивність;
  • Вироблено методом кування, за рахунок чого відрізняється щільністю та міцністю робочої частини.
Комплект поставки:
  • Упаковка – полімерна картка.
Артикул: DBC0112501 Категорія:
Характеристики
Тип хвостовика:SDS-Plus
Діамтер хвостовика:14 мм
Загальна довжина:250 мм
Робоча довжина:200 мм
Вага:0,25 кг
Габарити упаковки:310×40×20 мм
На основі 0 відгуків
0.0 загалом