Алмазний відрізний диск INGCO 125×7.5×22.2 мм (DMD031252M)
INGCO
Бренд: INGCO
Артикул: DMD031252M
Готовий до відправки
Allert
100% оригінальний товар INGCO
Обмін та повернення протягом 14 днів
Способи доставки
Способи оплати
Готовий до відправки
Забронювати в один клік
Артикул: DMD031252M Категорія:
Характеристики
Тип різу:сухий (з МОР і без)
Діаметр:125 мм
Товщина:2,0 мм
Посадковий діаметр:22,2 мм
Ширина сегмента:7,5 мм
Максимальна кількість обертів:12000 об/хв
Стандарт:EN13236
Габарити упаковки:125×125×5 мм
Вага:0,12 кг
0.0 загалом